دیدار رئیس فدراسیون اسکواش کشور با رئیس دانشگاه بیرجند

۰۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۶ کد : ۶۳۳۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۶۶
مسعود سلیمانی، رئیس فدارسیون اسکواش با دکتراحمد خامسان، رئیس دانشگاه بیرجند دیدار و گفتگوکرد.
دیدار رئیس فدراسیون اسکواش کشور با رئیس دانشگاه بیرجند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بیرجند، رئیس فدراسیون اسکواش برای مذاکره و نهایی کردن تلاش‌های دکترخامسان، رئیس دانشگاه بیرجند مبنی بر احداث سالن استاندارد اسکواش در دانشگاه به بیرجند آمد.
وی ضمن قدردانی از زحمات رئیس دانشگاه بیرجند گفت: این پروسه ماه‌ها است که دنبال می‌شود و از طریق این فدراسیون، سالن دانشگاه بیرجند با پشتیبانی دکتر فرضعلی پور رییس انجمن اسکواش وزارت علوم و رئیس اسبق هیات اسکواش استان آذربایجان غربی در لیست ۱۰ سالن اسکواش در ۱۰ دانشگاه کشور برای تخصیص اعتبارات حمایتی گنجانده شد.
سلیمانی در این سفر با مسئولان مرتبط با دانشگاه و مسئولان استانی اثرگذار در جهت رونق اسکواش و پدل و راکتبال و گسترش بیش از پیش این رشته ملاقات‌هایی را با همراهی مهندس غنی خواهد داشت.
همچنین مهرماه ۱۳۹۷ با هدف ارتقای سطح سلامت و تندرستی جامعه بویژه جوانان تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه بیرجند و هیأت اسکواش خراسان جنوبی بین دکتراحمد خامسان، رئیس دانشگاه بیرجند و علی غنی، رئیس هیأت اسکواش خراسان جنوبی منعقد شد.
گفتنی است در این تفاهم نامه دانشگاه بیرجند ضمن همکاری لازم جهت توسعه این رشته با برگزاری مسابقات اسکواش و پدل درون دانشگاهی، همکاری با هیأت اسکواش جهت شناسایی و استعدادیابی و برگزاری دوره های آموزشی، مربیگری و داوری و پیگیری در اجرای ساخت یک کورت تخصصی اسکواش به این هیأت کمک خواهد کرد.
ل.س ۴۲/ س. ر ۶۲

کلید واژه ها: بیرجند