برگزیدگان دومین جشنواره ملی ریحانه معرفی شدند

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۵ کد : ۶۳۲۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۷۹
پس از انجام داوری آثار رسیده برگزیدگان دومین جشنواره ریحانه در 13 بخش معرفی شدند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم؛ دکتر حسین میرزایی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اعلام این خبر گفت : دومین جشن...
پس از انجام داوری آثار رسیده برگزیدگان دومین جشنواره ریحانه در 13 بخش معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم؛ دکتر حسین میرزایی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اعلام این خبر گفت : دومین جشنواره ملی ریحانه ویژه دختران و بانوان دانشجو در سال تحصیلی 93-94 به همت اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در سطح تمامی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برگزار شد.
وی افزود: این جشنواره شامل خوشنویسی، تذهیب، پوستر، نقاشی و نگارگری، عکاسی، شعر، وبلاگ، فیلم، مقاله، داستان، خاطره، قطعه ادبی و معرق و منبت بود که در بخش های فوق در مجموع 30 اثر به عنوان برگزیده از سوی هیئت داوران انتخاب شدند.
دکتر میرزایی با اشاره به اینکه در آثار بررسی این جشنواره از داوران و اساتید با تجربه دانشگاهی استفاده شده است، اضافه کرد: در مجموع 3 هزار 900 اثر رسیده به دبیر خانه این جشنواره، در مرحله نخست داوری ها 700 اثر انتخاب شده و پس از بررسی آثار در مرحله دوم داوری 30 اثر به عنوان برگزیده معرفی شدند.
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: آثار رسیده در دومین جشنواره ملی ریحانه به لحاظ کیفی و با توجه به ارزیابی داوران در سطح مطلوبی قرار گرفته و در برخی از بخش ها همانند تذهیب، شعر و نقاشی و نگارگری که آثار بیشتر از بقیه حوزه ها بود آثار بیشتری به عنوان برگزیده انتخاب شدند.