با حضور سرپرست سازمان امور دانشجویان؛

چندین طرح ورزشی و رفاهی دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد

۱۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۴ کد : ۶۳۲۱۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۹۱
چندین طرح ورزشی و رفاهی دانشگاه شهید بهشتی با حضور دکتر غلامرضا غفاری سرپرست سازمان امور دانشجویان به بهره برداری رسید.
چندین طرح ورزشی و رفاهی دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، به نقل از سازمان امور دانشجویان، دکتر غلامرضا غفاری طی بازدید از دانشگاه شهید بهشتی و افتتاح این طرح‌ها گفت: فراهم کردن امکانات ورزشی در افزایش شور و نشاط و سلامت دانشجویان موثر است و نتیجه نهایی آن بهبود عملکرد تحصیلی دانشجویان و افزایش دستاوردهای علمی است.

وی افزود: وقتی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان یک دانشگاه مطرح از نظر علمی در کشور مطرح است دانشجویان این دانشگاه انتظار دارند این دانشگاه از نظر امکانات ورزشی و رفاهی نیز در سطح بالایی باشد و افتتاح طرح های عمرانی امروز، نتیجه تلاش مسئولان این دانشگاه در این بخش را نشان می دهد.

سرپرست سازمان امور دانشجویان با تاکید بر حمایت این سازمان از برنامه‌های توسعه سرانه ورزشی و امکانات رفاهی دانشگاه شهید بهشتی تا رسیدن به استاندارد کشوری گفت: اقدام این دانشگاه در استفاده از توان بخش خصوصی و ظرفیت خیرین آموزش عالی اقدام بسیار مثبتی است و باید استمرار داشته باشد.

دکتر تقی‌زاده، معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان امور دانشجویان نیز اظهار داشت: در بازدید از این دانشگاه شاهد رشد مناسب پروژه‌های ورزشی و رفاهی، بازسازی‌ها و تجهیز اماکن ورزشی بودیم که این تغییرات قطعاً در بهبود وضعیت تحصیلی دانشجویان مشاهده خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اقدامات اخیر بخش عمرانی در دانشگاه شهید بهشتی، چهره جدیدی به این دانشگاه با قدمت طولانی بخشیده است گفت: امیدواریم شرایط حضور دانشجویان در ترم تحصیلی جدید فراهم شود و محیط دانشگاهها به دوران پر نشاط خود بازگردد.

گفتنی است در جریان این بازدید، تجهیز آشپزخانه مرکزی، سالن‌های بدن‌سازی، بازی، توزیع غذا و ورزش ایروبیک در خوابگاه دختران و همچنین سالن‌های بدنسازی، کشتی و رزمی، بازی، تنیس و مطالعه خوابگاه پسران، و نیز پیست دو ومیدانی و ساختمان خوابگاه کچویی به بهره داری رسید.

س. ر ۶۲/‏ ر. ب ۴۵