دو مصوبه از شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی برای دانشگاه اردکان

۱۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۹ کد : ۶۳۱۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۵۲
دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد آموزشکده پیرادامپزشکی موافقت قطعی به عمل آورد و مجوز راه‌اندازی و پذیرش دانشجو در رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی را برای دانشگاه اردکان صادر کرد.
دو مصوبه از شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی برای دانشگاه اردکان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه اردکان، دکتر علی فتح‌زاده، معاون آموزشی و پژوهشی این دانشگاه اعلام کرد: شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی در جلسه اخیر خود با ایجاد آموزشکده پیرادامپزشکی در دانشگاه اردکان با گروه‌های علوم پایه و علوم درمانگاهی موافقت قطعی به عمل آورد.
وی افزود: همچنین این شورا با ایجاد رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی در دانشگاه اردکان موافقت به عمل آورد و بدین ترتیب دانشگاه اردکان از مهرماه سال جاری پذیرای دانشجویان این رشته نیز خواهد بود.
دکتر فتح‌زاده در پایان ضمن تبریک به همه‌ی دانشگاهیان و مردم دانش‌دوست شهرستان اردکان اظهار داشت: لازم می‌دانم از همه افرادی که در تصویب موافقت قطعی آموزشکده پیرادامپزشکی و اخذ مجوز رشته مدیریت بازرگانی تلاش‌های ارزنده‌ای انجام دادند، اعم از گروه‌های آموزشی و رؤسای دانشکده‌های متبوع و به ویژه پیگیری‌های بی‌وقفه و مجدانه ریاست محترم دانشگاه در این امر تشکر و قدردانی نمایم.

م. ح. ۶۳ / ‏‬ س. ر. ۶۲


( ۱ )