شماره ۳۱ مجله بین‌المللی و علمی پژوهشی «دراسات فی اللغة العربیة و آدابها منتشر شد

۱۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۷ کد : ۶۳۱۹۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۵۴
سی و یکمین شماره مجله بین المللی و علمی پژوهشی «دراسات فی اللغة العربیة و آدابها» » با همکاری دانشگاه تشرین سوریه منتشر شد.
شماره ۳۱ مجله بین‌المللی و علمی پژوهشی «دراسات فی اللغة العربیة و آدابها منتشر شد

به گزارش اداره کل روابط‌عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سمنان، مدیر مسئول مجله «دراسات فی اللغة العربیة و آدابها» با اعلام این خبر گفت: شماره ۳۱ مجله بین المللی و علمی پژوهشی «دراسات فی اللغة العربیة و آدابها» که از سوی دانشگاه سمنان ایران با همکاری دانشگاه تشرین سوریه منتشر می شود به چاپ رسید و در پایگاه اینترنتی این مجله به آدرس lasem.semnan.ac.ir منتشر شد.

دکتر علی ضیغمی افزود: این مجله بین المللی علاوه بر پایگاه رسمی خود در پایگاه‌های معتبر دیگری از جمله ISC ,SID , Magiran ,Noormags, Google Scholar نمایه‌سازی می‌شود و توانسته است از سوی پایگاه علمی «معامل التأثیر العربی» وابسته به اتحادیه دانشگاه‌های جهان عرب در مصر برای دو سال پیاپی ضریب تأثیر بسیار بالایی را کسب کند.

شایان ذکر است، پژوهشگران بسیاری از دانشگاه‌های مختلف ایران و بیشتر کشورهای اسلامی از جمله سوریه، عراق، اردن، سودان، الجزایر، مصر، عربستان، اندونزی و… مقالات پژوهشی خود را به منظور ارزیابی و چاپ برای این مجله‌ی علمی پژوهشی معتبر ارسال نموده و از سال ۲۰۱۰ م تاکنون ۳۰ شماره از این مجله از سوی انتشارات دانشگاه سمنان منتشر شده است.

کلیه علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مجله به آدرس (lasem.semnan.ac.ir) با ثبت نام در این پایگاه، متن کامل مقالات این شماره و شماره‌های قبلی را مشاهده و دریافت نمایند و نسبت به ارسال مقالات پژوهشی خود به این مجله از طریق همان سایت اقدام نمایند.

م. ح. ۶۳ / ‏‬ س. ر. ۶۲


( ۱ )