دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان برگزار کرد؛

همایش رایگان «تصمیم برتر ۱۴۰۰» ویژه داوطلبان کنکور

۱۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۱ کد : ۶۳۱۸۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۷۶
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در راستای مسئولیت اجتماعی خود به‌عنوان قدیمی‌ترین دانشگاه تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با ۶۴ سال قدمت و در آستانه ورود به دانشگاه نسل سوم (در عرصه‌ی فناوری و کارآفرینی)، همایش رایگان «تصمیم برتر ۱۴۰۰» را برای انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری به صورت مجازی برگزار می کند.
همایش رایگان «تصمیم برتر ۱۴۰۰» ویژه داوطلبان کنکور

به گزارش اداره کل روابط‌عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، با توجه به شیوع ویروس کرونا، این همایش سه‌شنبه، دوازدهم مردادماه، رأس ساعت ۱۲ به صورت مجازی و زنده در شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار خواهد شد که علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این همایش به پیج معاونت دانشجویی دانشگاه به نشانی @student.gau مراجعه نمایند.

این همایش داوطلبان را در انتخاب رشته‌ی دقیق و علمی مبتنی بر بازار کار، استعدادیابی، ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، و بورس‌ها و کمک‌هزینه‌های تحصیلی کمک خواهد کرد.

گفتنی است دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با دارابودن ۱۸ رشته‌ی کارشناسی، ۵۷ رشته‌ی کارشناسی ارشد و ۳۴ رشته‌ی دکتری، امکان ادامه تحصیل را برای دانشجویان تا مقاطع دکتری فراهم نموده و با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات به روز و مدرن، ۸۹ آزمایشگاه و کارگاه آموزشی و ۴ عرصه و مزرعه‌ی آموزشی و پژوهشی، همواره سعی در مهارت‌افزایی دانشجویان داشته است. وجود خوابگاه‌های مدرن و مجهز، سالن‌ها و زمین‌های ورزشی، کتابخانه و سالن‌های مطالعه، کانون‌ها و انجمن‌های علمی و دانشجویی از دیگر مزایای تحصیل در این دانشگاه در کنار اعطای کمک‌هزینه‌ها و بورس‌های تحصیلی، و پوشش اینترنت و بیمه رایگان است.

م. ح. ۶۳ / ‏‬ س. ر. ۶۲