مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم خبر داد:

پرداخت معوقات افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان ستادی، تا پایان مرداد‌ماه

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۳:۱۵ کد : ۶۳۱۶۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۴۳۴۱
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم از پرداخت معوقات افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان ستاد وزارت علوم در ماه جاری خبر داد.
پرداخت معوقات افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان ستادی، تا پایان مرداد‌ماه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اباصلت خراسانی گفت: پیرو ابلاغ دولت برای افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان از ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۸ و عدم تأمین اعتبار لازم در آن سال و به دلیل محدودیت منابع مالی در سال گذشته (۱۳۹۹)، این افزایش از بهمن ماه سال ۱۳۹۹ اجرا و پرداخت آن صورت گرفت و مقرر شد در صورت تأمین اعتبار لازم معوقات از ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۸ پرداخت شود.

وی افزود: با حمایت و دستور ویژه‌ی وزیر محترم علوم و پیگیری‌های مستمر از سازمان برنامه و بودجه کشور، در سال جاری با توجه به رشد بودجه و موافقت سازمان برنامه و بودجه کشور برای استفاده از منابع امسال برای پرداخت معوقات سال ۹۸ و ۹۹، پس از تأیید و اخذ موافقت نامه لازم از آن سازمان، احکام کارگزینی از اسفند ماه سال ۹۸ اصلاح و برای پرداخت آماده شده است.

دکتر خراسانی افزود: احکام کارگزینی مربوط به برخورداری از سقف ۵۰ درصد افزایش حقوق و مزایا از تاریخ ۱/۱۲/۹۸ لغایت ۱/۱۱/۹۹ صادر و با توجه به تأمین اعتبار مورد نظر، معوقات مربوطه در ماه جاری (مردادماه) پرداخت خواهد شد.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم خاطرنشان کرد: در خصوص افزایش حقوق کارکنان و پرداخت معوقات بایستی از تلاش‌ها و زحمات وزیر محترم علوم، رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور و مجموعه همکاران آن سازمان، معاون محترم اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و تمامی همکارانی که در این زمینه تلاش کردند، تشکر و قدردانی کرد.

س. ر ۶۲/‏ ن. ش ۵۸


( ۸۳ )