همایش مجازی انتخاب رشته داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ دردانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۶ کد : ۶۳۱۵۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۴۰
دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی اصفهان همایش"مسیر۱۴۰۰" ویژه معرفی رشته های تحصیلی این دانشگاه را در تاریخ ۱۱ الی ۱۳ مردادماه سال جاری از ساعت ۹ الی ۱۵ بصورت برخط برگزار می کند.
همایش مجازی انتخاب رشته داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ دردانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی اصفهان، همه ساله با فرا رسیدن ایام انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه صنعتی اصفهان با برگزاری یک گردهمایی بزرگ با عنوان همایش معرفی رشته های تحصیلی این دانشگاه، میزبان جمع کثیری از دانش آموزان بود.
با شیوع بیماری کرونا، این دانشگاه رسالت خود در مقابل دانش آموزان را از خاطر نبرد و با تولید برنامه تلویزیونی و همایش مجازی همچنان در کنار داوطلبان عزیز است.
این همایش با رویکرد معرفی رشته های تحصیلی دانشگاه صنعتی اصفهان در گروه های فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و علوم پاپه برگزار می گردد.
همچنین دانش آموزان استان اصفهان می توانند با ثبت نام در این همایش، با دانشکده ها و رشته‌های تحصیلی، امکانات آموزشی و آزمایشگاه‌ها، افتخارات و امکانات پژوهشی و فناوری و همچنین امکانات رفاهی و تسهیلات ویژه دانشگاه صنعتی اصفهان برای داوطلبان برتر‌کنکور آشنا شوند.
گفتنی است داوطلبان علاقه مند می توانند جهت ثبت نام این همایش به آدرس اینترنتی https://daneshamooz.iut.ac.ir مراجعه و نیز به منظور دریافت ویدئوهای مجموعه تلویزیونی مسیر به کانال رسمی دانشگاه صنعتی اصفهان در آپارات یا نشانی https://news.iut.ac.ir/news/30474 مراجعه کنند.
ل.س ۴۲/ س. ر ۶۲

کلید واژه ها: صنعتی اصفهان


( ۲ )