ارتقای ۵۰ امتیازی مجله علمی «کتاب قیِّم» دانشگاه میبد در ارزیابی نشریات وزارت علوم

۰۵ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۲ کد : ۶۳۰۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۹۵
مدیرمسئول مجله علمی کتاب قیِّم از موفقیت این نشریه در کسب رتبه «ب» در ارزیابی و رتبه‌بندی نشریات وزارت علوم در سال ۱۳۹۹ خبر داد.
ارتقای ۵۰ امتیازی مجله علمی «کتاب قیِّم» دانشگاه میبد در ارزیابی نشریات وزارت علوم

به گزارش اداره کل روابط‌عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه میبد، مجله علمی پژوهشی کتاب قیِّم با صاحب امتیازی دانشگاه میبد در سطح‌بندی جدید کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، موفق به کسب امتیاز ۶۵۸ شد تا با ارتقای ۵۰ امتیاز نسبت به سال گذشته، حائز رتبه «ب» گردد.
شایان ذکر است در این امتیازدهی، ۴۵ فاکتور از جمله انتشار به موقع و ضوابط آیین‌نامه نشریات، داشتن وبگاه استاندارد، زیرساخت‌ها و اطلاعات شناسنامه‌ای نشریه، رعایت آیین نگارش، ساختار و کیفیت مقالات، رعایت فرآیند پذیرش مقالات و داوری تخصصی، وضعیت نشریه در نمایه‌های استنادی، تخصصی و اجتماعی و به‌کارگیری مقررات و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌‌افزاری برای رعایت اخلاق علمی نشر و جلوگیری از بروز تخلفات علمی مجله، دخیل بوده است.
دکتر عباس کلانتری مدیرمسئول این نشریه ضمن تبریک این موفقیت به تمامی اعضای هیئت تحریریه مجله و همچنین اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارمندان دانشگاه، خواستار همکاری و همیاری هر چه بیشتر تمامی همکاران در راستای پیشبرد اهداف مجله شد.

م. ح. ۶۳ / ‏‬ س. ر. ۶۲