دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:

موفقیت‌های وزارت علوم در کسب رتبه اول چاپ و انتشار اسناد علمی موجب مباهات است

۰۴ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۴ کد : ۶۳۰۵۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۷۳۲
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با ارسال نامه‌ای به وزیر علوم تحقیقات و فناوری، از عملکرد موفقیت‌آمیز وزارت علوم در دولت یازدهم و دوازدهم و توفیقات جامعه علمی کشور در حوزه پژوهشی که منجر به کسب رتبه اول در چاپ و انتشار اسناد علمی در میان ۵۲ کشور اسلامی شده‌ است، قدردانی کرد.
موفقیت‌های وزارت علوم در کسب رتبه اول چاپ و انتشار اسناد علمی موجب مباهات است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سعیدرضا عاملی در بخشی از این نامه با اشاره به طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی، فعالیت‌های ارزشمند وزارت علوم در این خصوص را شایسته تشکر و قدردانی دانسته است.

وی با بیان عملکرد مطلوب مجموعه فعالیت‌های وزارت علوم در این دوره، در حوزه‌های آموزش، پژوهش، فناوری و عمرانی، اظهار داشته است: عملکرد وزارت علوم در حوزه عمرانی که منجر به ساخت دو میلیون مترمربع فضای آموزشی و پژوهشی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شده، برگ زرینی در کارنامه آن وزارت‌خانه است.

دکتر عاملی همچنین با اشاره به دوره ۴ ساله مدیریت دکتر غلامی یادآور شده است که این دوره با رویکردی آرام، سازگارانه، منطقی، عالمانه و پیشرفت‌گرا در مدیریت کلان دانشگاه‌های کشور همراه بوده است.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین در پایان این نامه با آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون برای دست‌اندرکاران نظام آموزش عالی کشور در کسب موفقیت‌های بزرگ تر، با اشاره به همکاری مطلوب وزارت علوم در ستاد نقشه جامع علمی کشور، از شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و اجرای طرح‌های مهمی همچون ساماندهی سنجش و پذیرش تشکر ویژه نموده است.

س.ر ۶۲/ ر.ب ۴۵/ ن.ش ۵۸ ‌‌‌‌‌‌