دکتر وحدت اعلام کرد:

ریاست دکتر غلامی در کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری، دوره ای طلایی بود

۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۵ کد : ۶۳۰۰۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۰۰
دبیر کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری با بیان اینکه گزارش اثربخشی فعالیت‌های این کارگروه در حال تدوین است، گفت: با حضور فعال و حمایت وزیر علوم در جلسات کارگروه، هیچ مشکل حل نشدنی نداشتیم و این مدت از دوران طلایی صندوق محسوب می شود.
ریاست دکتر غلامی در کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری، دوره ای طلایی بود

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر علی وحدت در پنجاه و هفتمین جلسه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری با بیان این مطلب خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: اگر شما در جلسات کارگروه حضور نمی‌یافتید قطعاً اتفاقات خوب نمی‌افتاد. بارها شما در صحن دولت، با اقتدار از کارگروه دفاع کردید و حتی در جایی که قرار بود اساسنامه تیپ صندوق های پژوهش و فناوری مصوب نشود، با حمایت شما این امر محقق نشد.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر مراجعه‌ای که شرکت‌های فناور به صندوق‌ها می‌کنند قابل مقایسه با گذشته نیست چرا که این صندوق‌ها جرات فعالیت در اکوسیستم را پیدا کرده‌اند.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در پایان با تاکید بر ضرورت تدوین گزارش اثربخشی فعالیت‌های صندوق‌های پژوهش و فناوری گفت: گزارش اثربخشی فعالیت‌های کارگروه در بخش مستندسازی در حال تدوین است و گزارش دقیقی در این باره ارائه خواهیم کرد. کما اینکه ما همین گزارش را در بخش فعالیت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی آماده کرده‌ایم که قابل ارائه است.
س. ر ۶۲ / ‏ر.ب ۴۵