به منظور پیگیری مطالبات کارکنان ستاد وزارت علوم برگزار شد؛

اولین جلسه شورای صنفی کارکنان غیرهیات علمی با معاون اداری، مالی و مدیریت منابع

۲۱ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۱ کد : ۶۲۸۵۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۰۷۴
اولین جلسه شورای صنفی کارکنان غیرهیات علمی ستاد وزارت علوم به منظور پیگیری مطالبات کارکنان، در دفتر معاون اداری، مالی و مدیریت منابع برگزار شد.
اولین جلسه شورای صنفی کارکنان غیرهیات علمی با معاون اداری، مالی و مدیریت منابع

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدتقی نظرپور ضمن خوشامدگویی به اعضای شورای صنفی و تبریک بابت حسن اعتمادی که کارکنان نسبت به انتخاب آنها داشتند گفت: این معاونت در نظر دارد به صورت پیوسته جلسات منظمی با شورا برگزار نماید و از دیدگاه‌های آنان مطلع و بر اساس مقررات و ضوابط مربوطه اقدامات لازم را صورت دهد.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت عتف همچنین گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص اصلاح تاریخ برخورداری اعضای غیرهیات علمی ستاد وزارت از سقف افزایش ۵۰ درصدی حقوق و مزایا بیان و تاکید کرد: با توجه به تامین اعتبار موضوع فوق در فصل هفتم موافقتنامه ستاد وزارت و هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه کشور، انشاءالله پس از مبادله موافقتنامه امکان اصلاح احکام و متناسب با تخصیص دریافتی پرداخت‌های لازم انجام می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به تشکیل شورای صنفی کارکنان مطالبات و نقطه‌نظرات همکاران از طریق این شورا پیگیری و اطلاع‌رسانی لازم صورت پذیرد، تا امورات به صورت قانونی و نتیجه‌بخش دنبال شود.

در ادامه این جلسه، اعضای شورای صنفی به ارائه نقطه نظرات خود پرداخته و از فرصت فراهم شده به منظور استماع نظرات کارکنان برای پیگیری مطالبات تشکرکردند.

س.ر ۶۲/ ن. ش ۵۸

 

 


( ۲۳ )