با حضور معاون آموزشی وزارت علوم؛

ساختمان مدیریت امور آموزشی و دانشجویی دانشگاه لرستان افتتاح شد

۱۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۷:۴۵ کد : ۶۲۷۸۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۴۲۹
ساختمان مدیریت امور آموزشی و دانشجویی دانشگاه لرستان، با حضور معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد به بهره‌برداری رسید.
ساختمان مدیریت امور آموزشی و دانشجویی دانشگاه لرستان افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه لرستان، دکتر خاکی‌صدیق در این مراسم گفت: خوشبختانه از ۱۰ سال پیش تاکنون، اقدامات زیرساختی خوبی در دانشگاه لرستان انجام شده و جایگاه این دانشگاه از نظر وزارت علوم، یک جایگاه مناسب در بین دانشگاه‌های کشور است.

وی افزود: احداث ساختمان مدیریت امور آموزشی و دانشجویی دانشگاه لرستان یک اقدام خوب از طرف تیم مدیریتی دانشگاه لرستان است؛ زیرا در دانشگاه‌های جامع و خوب کشور، این دو مدیریت از نظر ارائه خدمات بهتر و سریع تر به دانشجویان در یک مکان، تجمیع شده هستند که باعث افزایش کیفیت خدمات ارائه شده و بهبود و ارتقای نظارت بر خدمات فعالیت‌های این دو مدیریت می‌شود.

معاون آموزشی وزارت علوم افزود: دانشگاه لرستان در دوره پاندمی کرونا به خوبی توانست زیرساخت‌های لازم برای تداوم آموزش به صورت الکترونیکی (مجازی) را فراهم کند.

وی در ادامه گفت: اگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اقدامات لازم را انجام دهد برنامه این است که در مردادماه امسال، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها، سپس در شهریورماه، دانشجویان به ترتیب اولویت‌بندی انجام‌شده واکسینه شوند تا امکان حضور فیزیکی دانشجویان واکسینه شده در کلاس‌های درس فراهم شود.

دکتر خاکی‌صدیق، اظهار داشت: تلاش وزارت علوم این است که در سال تحصیلی جدید بخشی از آموزش (متناسب با واکسیناسیونی که انجام می‌شود) حضوری باشد.

دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان نیز در این آیین، گزارشی از مراحل ساخت ساختمان مدیریت آموزشی و دانشجویی این دانشگاه ارائه و اظهار امیدواری کرد: با تجیمع مکانی مدیریت امور آموزشی و دانشجویی در یک ساختمان مستقل، کیفیت خدمات ارائه شده به دانشجویان، ارتقاء یابد.

گفتنی است؛ علاوه بر دکتر خاکی‌صدیق، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر سیداحمدرضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد نیز که در این مراسم حضور داشت و حاضران بعد از انجام آیین افتتاح، از بخش‌های مختلف ساختمان مدیریت امور آموزشی و دانشجویی دانشگاه لرستان، بازدید کردند.

س.ر ۶۲ / ر.ب ۴۵