برگزاری کارگاه های آموزشی در هفته پژوهش در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

۱۳ آبان ۱۳۹۳ | ۲۰:۱۹ کد : ۶۲۷۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۴۶
همزمان با سراسر کشور، هفته پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی کرمانشاه، در هفته چهارم آذر سال جاری با شعار «پژوهش کاربردی، اقتصاد دانش بنیان» برگزار شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر سینا زرشکی...

همزمان با سراسر کشور، هفته پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی کرمانشاه، در هفته چهارم آذر سال جاری با شعار «پژوهش کاربردی، اقتصاد دانش بنیان» برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر سینا زرشکی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اعلام این خبر اظهار داشت : در جلسات ستاد هفته پژوهش دانشگاه که پیش از این  برنامه ریزی در این زمینه را در دستور کار داده بود، مقرر شد که همزمان با سراسر کشور، هفته پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی کرمانشاه، در هفته چهارم  آذر ماه سال جاری با شعار "پژوهش کاربردی، اقتصاد دانش بنیان" برگزار شود.  

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه با تشریح برنامه های هفته پژوهش این دانشگاه گفت: با توجه به اینکه دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سال های گذشته متولی برگزاری کارگاه های آموزشی در هفته پژوهش بوده است، این مسئولیت در سال جاری نیز به عهده این دانشگاه گذاشته شده و کلیه دستگاه هایی که خواستار برگزاری کارگاه آموزشی می باشند، حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۲۲ آبان ماه مشخصات کارگاه های پیشنهادی خود را با تکمیل فرم مربوطه که در قسمت کارگاه های آموزشی و پژوهشی روی سایت دانشگاه قرار گرفته ارسال کنند. 

وی در ادامه افزود: پس از بررسی موارد دریافتی، در کمیته ویژه ای که به این منظور در دانشگاه تشکیل شده، جدول نهایی از طریق رسانه ها و سایت دانشگاه اطلاع رسانی می شود

دکتر زرشکی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم برنامه های امسال ستاد با بهره گیری از تجربیات سنوات گذشته و با مشارکت کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط و دانشگاه ها، با معرفی پژوهش بومی منجر به تولید و کارآفرینی در راستای سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، به طور با شکوه تری برگزار شود.

گفتنی است از طرف شورای فرهنگ عمومی روز ۲۵ آذرماه با عنوان روز پژوهش نامگذاری شده است.