با معرفی برترین‌ طرح‌های فناورانه؛

اولین رویداد ارائه طرح های سرمایه گذاری فناورانه صنایع شیمیایی استان قم به کار خود پایان داد

تعداد بازدید:۳۴۰
اولین رویداد ارائه طرح های سرمایه گذاری فناورانه صنایع شیمیایی استان با معرفی ۳ طرح برگزیده به کار خود پایان داد.
اولین رویداد ارائه طرح های سرمایه گذاری فناورانه صنایع شیمیایی استان قم به کار خود پایان داد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری استان قم، در اختتامیه این رویداد که به مناسبت روز صنعت و معدن و با حضور صنعتگران و سرمایه گذاران صنایع شیمیایی استان برگزار شد، طی فرایند ۳ ماهه ده ها طرح سرمایه گذاری فناورانه به دبیرخانه رویداد رسیده بود که در ارزیابی اولیه، ۸ طرح سرمایه گذاری فناورانه در حوزه فرآوری و تولید مواد اولیه، داخلی سازی مواد وارداتی انتخاب شد.
در این رویداد که با داوری و ارزیابی پیشکسوتان و فعالان مهم صنایع شیمیایی استان انجام شد در نهایت سه طرح بازیافت سبز ضایعات باتری های لیتیمی، تهیه سوپرحلال سبز پاک کننده رنگ و چسب و فرایند تولید اقتصادی آلکید رزین به عنوان سه طرح برتر انتخاب شدند.
از جمله طرح های حمایتی این رویداد فراهم سازی مذاکرات تجاری بین صنعت گران و فناوران پس از رویداد است و متناسب با شرایط طرفین، تفاهم نامه های همکاری منعقد خواهد شد تا سرمایه گذاری لازم برای تجاری سازی توانمندی فناوران صورت گیرد.
گفتنی است با اعلام دبیرخانه این رویداد پارک علم و فناوری، شرکت شهرک های صنعتی، اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی استان و فن بازار ملی ایران با مدیریت اجرایی شرکت بهین فناوری مهراد به عنوان کارگزار منطقه ای فن بازار از عوامل اصلی برگزاری رویداد مذکور عنوان شده است.
ل.م ۵۴/ س. ر ۶۳