برای سومین سال متوالی؛

عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان سرآمد علمی معرفی شد

۳۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۸ کد : ۶۲۴۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۱
دکتر فرامرز حسین بابایی، عضو هیات علمی دانشکده برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برای سومین سال متوالی به عنوان سرآمد علمی گروه الف در سال ۱۴۰۰ انتخاب شد.
عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان سرآمد علمی معرفی شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی به نقل از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی، فدراسیون سرآمدان علمی ایران، تحت حمایت و مدیریت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۱۰۰ نفر از محققان کشور را در سال ۱۴۰۰ به عنوان سرآمد علمی انتخاب و معرفی کرده است که دکتر قدرت محمودی، عضو هیات علمی دانشکده برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برای سومین سال متوالی به عنوان سرآمد علمی گروه الف در سال ۱۴۰۰ از سوی این معاونت معرفی شد.

دکتر حسین بابایی در حالی برای سومین بار به عنوان دانشمند سرآمد علمی کشوری انتخاب شد که پیش از این در سال های ۹۸ و ۹۹ نیز به این موفقیت دست یافته بود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از سال ۹۴، برنامه ای با عنوان "حمایت ویژه از محققان سرآمد علمی کشور" با هدف افزایش کیفیت علمی کشور، افزایش تعاملات بین‌المللی با محققان معتبر جهان، استفاده از زیرساخت‌ها و امکانات مراکز معتبر علمی جهان و کمک به توسعه کیفی علم و فناوری کشور به اجرا گذاشته است و همه ساله از بین محققان برتر کشوری، شماری را بر اساس فعالیت های شاخص علمی انتخاب می‌کند.

س. ر ۶۲