فراخوان برنامه حرفه‌ای‌های جوان یونسکو ۲۰۲۱

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۰ کد : ۶۲۴۴۹ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۷۰۲
فراخوان برنامه حرفه‌ای‌های جوان یونسکو ۲۰۲۱، به منظور بهره‌مندی از توانایی‌ها و ظرفیت‌های جوانان خلاق و نخبه اعلام شد.
فراخوان برنامه حرفه‌ای‌های جوان یونسکو ۲۰۲۱

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از کمیسیون ملی یونسکو - ایران، سازمان علمی، آموزشی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) به‌منظور بهبود توزیع جغرافیایی در ساختار اداری کارکنان یونسکو و بهره‌مندی از توانایی‌ها و ظرفیت‌های جوانان خلاق و نخبه در رشته‌های مختلف علمی فراخوان حرفه‌ای‌های جوان را منتشر کرد.
بر اساس دستورالعمل یونسکو، کمیسیون‌های ملی باید با در نظر گرفتن معیارهایی از جمله، داشتن حداکثر ۳۲ سال سن (متولدین ۱ ژانویه ۱۹۸۹ و بعد از آن) داشتن مدرک دانشگاهی مرتبط و تخصص در یکی از رشته‌های علوم آموزشی، فرهنگ، علوم اجتماعی و انسانی، ارتباطات و اطلاعات، مدیریت کسب و کار، امور مالی و حسابداری، حقوق و روابط بین‌الملل، تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه و دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری، حداکثر ۱۵ نفر را انتخاب و معرفی کنند.
علاوه بر موارد فوق، انتخاب افراد بر اساس ارزش‌هایی چون صداقت، حرفه‌ای بودن، احترام به تنوع و تعهد به دستورالعمل‌های یونسکو انجام خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند حداکثر تا پایان ۱۰ تیر ۱۴۰۰ (۱ جولای ۲۰۲۱) مدارک زیر را از طریق ایمیل unesco@irunesco.org به کمیسیون ملی یونسکو ارسال نمایند.
۱) رزومه به زبان‌های انگلیسی و فارسی (هر کدام حداکثر ۲ صفحه) در فرمت pdf و Word
2) مدرکی که نشان‌دهنده تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه باشد اسکن شده در فرمت jpg یا pdf، با حداکثر حجم ۴۰۰kb (با افرادی که مدرک زبان ندارند، مصاحبه خواهد شد.)
۳) تصویر آخرین مدرک تحصیلی (اسکن‌شده در فرمت jpg یا pdf، با حداکثر حجم ۴۰۰ kb)لازم به تذکر است در عنوان ایمیل ارسالی عبارت برنامه حرفه‌ای‌های جوان یونسک و-۲۰۲۱ ذکر شود و تمامی مدارک ذکر شده فوق ارسال شود؛ زیرا درخواست‌های ناقص مورد بررسی قرار نمی‌گیرند. رزومه‌های ارسالی باید شامل اطلاعات دقیق تماس متقاضیان باشد.
متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند روزهای زوج از ساعت ۹ الی ۱۳ با شماره ۲۲۲۵۰۸۸۴، تماس حاصل نمایند.

س. ر ۶۲/‏ ر. ب ۴۵‬


( ۳ )