در پارک علم و فناوری البرز؛

اولین سامانه فروش محصولات، تجهیزات و خدمات صنعت ساختمان آغاز به کار کرد

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۶ کد : ۶۲۴۳۴ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۴۲۳
اولین سامانه فروش محصولات، تجهیزات و خدمات صنعت ساختمان در پارک علم و فناوری البرز آغاز به کار کرد.
اولین سامانه فروش محصولات، تجهیزات و خدمات صنعت ساختمان آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز اولین سامانه فروش محصولات، تجهیزات و خدمات صنعت ساختمان با هدف دسترسی آسان و سهل مشتریان و مخاطبان به محصولات و مصالح ساختمانی در پارک علم و فناوری البرز آغاز به کار کرد.

زربخش مدیرعامل شرکت فناور یابان مستقر در پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: توسعه و گسترش اینترنت روش‌های خرید امروز را به کلی دگرگون کرده است و افراد با دانستن ارزش زمان دیگر وقت زیادی را صرف خرید کردن نمی‌کنند و این هوشمندی انسان‌ها آنها را مجاب به خرید اینترنتی می‌کند.
وی با اشاره به اینکه ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی یابان به نشانی https://yabaan.com راه اندازی شده گفت: این طرح به دلیل مهیا نبودن زیر ساخت لازم در کشور تا سال ۹۰ مسکوت ماند و از سال ۹۰ تا ۹۱ مطالعات کارشناسی و تحلیل بازار فروش اینترنتی کشور انجام گردید و در حاضر این فروشگاه اینترنتی با عنوان یابان آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش در بخش‌های مختلف هم مصالح و مسائل فنی و صنعتی ساختمان است.
وی افزود: از مهمترین نقاط قوت این مجموعه در کنار هم قرار گرفتن تیمی با تجربه در حوزه‌های فناوری اطلاعات، اقتصادی و بازاریابی اینترنتی است. در حال حاضر مجموعه یابان دارای تیم‌های تخصصی در زمینه فروش، بازاریابی اینترنتی، برنامه نویسی، تأمین کالا و ارسال بار بوده و در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی کاربران محترم می‌باشند. شرکت یابان با فراهم آوردن تنوع معقولی از محصولات در کنار عرضه با قیمت مناسب به دنبال خرید راحت و رضایت بخش برای کاربران گرامی است.
این مدیر فناور افزود: مجموعه "یابان" صرفاً فقط یک فروشگاه نمی‌باشد. یابان یک مرجع اطلاعات ملزومات صنعت ساختمان (محتوا، مشخصات فنی، قیمت‌ها، تأمین کنندگان و …) همراه با قابلیت مقایسه آنها می‌باشد و کاربران بعد از مقایسه و انتخاب نهایی خود مستقیماً از فروشندگان و تولید کنندگان، کالای ساختمانی مورد نظرخود را تأمین می‌کنند.
زربخش تصریح کرد: زمینه فعالیت یابان فروش طیف وسیعی از ملزومات صنعت ساختمان و نیز تأمین کالا از صفر تا صد پروژه‌های ساختمانی در دپارتمان‌های مخلتف (مصالح ساختمانی، تأسیسات، دکوراسیون، ابزار و ماشین آلات) می‌باشد. تمام کالاهای موجود در فروشگاه یابان از شرکت‌های اصلی برندها و وارد کنندگان رسمی و قانونی به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می‌گردد و در اکثر موارد مجموعه یابان نمایندگی رسمی فروش این برندهای معتبر می‌باشد. برخی تأمین کنندگان و نمایندگی‌های انحصاری شرکت‌ها در یابان متشکل از شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی می‌باشد.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز جهاد دانشگاهی در راستای مأموریت خود از ایده‌های فناورانه و کارآفرینانه حمایت می‌کند.