با حضور استاندار یزد؛

پروژه‌های عمرانی دانشگاه یزد افتتاح شد

۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۹:۱۹ کد : ۶۲۴۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۸۷
پروژه‌های عمرانی دانشگاه یزد با حضور استاندار یزد و نماینده مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر و جمعی از مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.
پروژه‌های عمرانی دانشگاه یزد افتتاح شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه یزد، ساختمان جدید پردیس علوم انسانی و اجتماعی و بخش صنعتی ساختمان آفتاب دانشگاه یزد با حضور استاندار یزد، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و جمعی از دانشگاهیان استان افتتاح شد.

بر اساس این گزارش، ساختمان شماره ۲ پردیس علوم انسانی و اجتماعی متعلق به دانشکده زبان و ادبیات فارسی با زیربنای ۲۰۰۰ مترمربع در دوطبقه از محل اعتبار طرح‌های عمرانی دانشگاه با هزینه حدود چهل و دو میلیارد ریال طی دوسال ساخته و آماده بهره برداری شد. این ساختمان شامل ۳۵ اتاق اداری ،۱۰ کلاس آموزشی، سالن جلسات، اتاق سرور و آبدارخانه است. محوطه سازی این ساختمان نیز به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع و هزینه ۸ میلیارد ریال از محل اعتبار طرح های عمرانی دانشگاه به بهره برداری رسید.

بخش صنعتی و بازسازی‌شده ساختمان آفتاب با زیربنای ۷۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۶ میلیارد ریال از محل طرح‌های عمرانی - ابلاغی وزارتخانه از دیگر پروژه های افتتاح شده در این مراسم بود. این بخش شامل فضاهای آماده سازی، طبخ و ارائه غذا، انبار، سردخانه و پشتیبانی و خدمات کارکنان آشپزخانه است. بازدید از روند ساخت و ساز و مقاوم سازی آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه یزد ازدیگر برنامه‌های این مراسم بود.


( ۱ )