به‌منظور توسعه همکاری‌های دوجانبه برگزار شد؛

نشست مشترک پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۴ کد : ۶۲۳۷۹ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۳۹۲
به‌منظور توسعه همکاری‌های دوجانبه برای حمایت از پژوهشگران و طرح‌های پژوهشی، نشست مشترکی با حضور دکتر علی شریف نژاد رئیس پژوهشگاه و دکتر ایمان افتخاری رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور برگزار شد.
نشست مشترک پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، در این نشست که در محل پژوهشگاه برگزار شد، پس از ارائه گزارش مبسوطی از فعالیت‌ها و دستاوردهای پژوهشگاه توسط دکتر علی شریف نژاد، طرفین در خصوص توسعه روابط و همکاری برای حمایت از طرح‌های پژوهشی مشترک به توافق رسیدند.

بر اساس این گزارش، مقرر شد پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور پس از اجرای موفق ۵ طرح پژوهشی یا پسادکترای مشترک، اقدام به حمایت از حداقل ۱۰ طرح دیگر نمایند.

همچنین درزمینه جذب دانشجوی پسادکتری، حمایت از طرح‌های فناورانه و حمایت از پژوهش‌های نیازمحور در استان‌های مختلف کشور تبادل‌نظر و توافق اولیه حاصل شد.

در ادامه این دیدار رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و هیات همراه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه علوم ورزشی با امکانات موجود، خدمات عمومی و تخصصی قابل ارائه در آن و نحوه ارائه خدمات مختلف تخصصی در پژوهشگاه آشنا شدند.
س.ر ۶۲/ ر.ب ۴۵