به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان؛

طرح توانمندسازی سفیران فرهنگی دانشگاه‌های منطقه ۸ کشور برگزار شد

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۶:۰۵ کد : ۶۲۲۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۷۹
طرح توانمندسازی سفیران فرهنگی دانشگاه‌های منطقه ۸ کشور با حضور معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و منتخبین فرهنگی دانشجویی دانشگاه‌های منطقه ۸ کشور به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.
طرح توانمندسازی سفیران فرهنگی دانشگاه‌های منطقه ۸ کشور برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سیستان و بلوچستان، طرح توانمندسازی سفیران فرهنگی دانشگاه‌های منطقه ۸ کشور به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان و طی تفاهم‌نامه‌ای که بین این دانشگاه با معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف و معاونت ریاست جمهوری زنان و خانواده، بود، برگزار شد.

این طرح با هدف تقویت مهارت‌های اجتماعی کنشگران موثر دانشجویی و نیز ایجاد شبکه ارتباطی میان آنان با حضور دبیران شورای هماهنگی کانون‌ها، انجمن‌های علمی و نماینده نشریات دانشجویی طی روزهای ۱۸ و ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار شد و ۱۴ دانشگاه منطقه هشت در آن حضور فعال داشتند.

بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان در این طرح، با مباحثی پیرامون سیاستگذاری عمومی، گفتگوی بین نسلی، مهارت‌های گفتگو، تاب آوری فردی و اجتماعی و آشنایی با حقوق اداری توسط اساتید مجرب آشنا شدند.

همچنین به منظور توانمندسازی سفیران فرهنگی، کارگاه " حقوق اداری" توسط دکتر سالارزایی هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان و کارگاه " گفتگوی بین نسلی و مهارت‌های گفتگو" توسط دکتر اسرافیلیان عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد که دانشجویان دانشگاه‌های منطقه هشت کشور در آن حضور فعال داشتند.

س. ر ۶۲