با هدف به کارگیری نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه صورت پذیرفت؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه حکیم سبزواری و مرکز نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۸ کد : ۶۲۱۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۹۹
دکتر علی اصغر مولوی، رئیس دانشگاه حکیم سبزواری از امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی پژوهشی به کارگیری نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه، بین این دانشگاه و مرکز نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه به نمایندگی از دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی خبر داد.
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه حکیم سبزواری و مرکز نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه حکیم سبزواری، دکترمولوی گفت: این تفاهم‌نامه به منظور استفاده از فرصت به کارگیری نخبگان وظیفه در برنامه‌های پژوهشی پیشرفته در سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، آزمایشگاه تحقیقاتی و باور به ضرورت مراقبت و حمایت از استعدادهای برتر و نخبگان جوان کشور منعقد شد.
وی افزود: هدف از امضای این تفاهم نامه، اطمینان از تکمیل تربیت علمی-فنی صحیح نخبگان وظیفه و بهره گیری از آنان در انجام پژوهش های علمی-فنی پیشرفته در جهت نیل به اهداف و انجام ماموریت سازمان های بکار گیرنده به صورت روشمند و هوشمندانه است.
دانشگاه حکیم سبزواری ادامه داد: تامین نیروی تخصصی سرباز نخبه برای دانشگاه توسط مرکز نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه، انجام طرح‌های پروژه‌های پژوهشی مشترک مورد علاقه طرفین برای کیفیت‌بخشی در به کارگیری نخبگان وظیفه، مبادله اطلاعات آماری گزارش‌های تحلیلی دوره‌ای و مشارکت و حمایت از نشست‌ها و همایش‌های تخصصی طرفین برابر رویه‌های مورد توافق از جمله زمینه‌های همکاری مشترک در این تفاهم‌نامه است.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: حکیم سبزواری


( ۱ )