انتخاب پارک علم و فناوری گیلان به عنوان میزبان دومین کنفرانس انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۱ کد : ۶۲۰۶۹ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۴۵۸
پارک علم و فناوری گیلان در مجمع عمومی عادی انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران، با اکثریت آراء به عنوان میزبان دومین کنفرانس ملی انجمن انتخاب شد.
انتخاب پارک علم و فناوری گیلان به عنوان میزبان دومین کنفرانس انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری گیلان، پس از انتشار فراخوان در خصوص اعلام آمادگی پارک‌ها و مراکز رشد برای میزبانی کنفرانس سال آینده و پخش تیزر تبلیغاتی در مجمع عمومی؛ سه پارک علم و فناوری قزوین، گیلان و یزد درخواست میزبانی داشته‌اند و پارک علم و فناوری گیلان پس از کسب حداکثر آراء از اعضای مجمع، به عنوان میزبان کنفرانس سال آتی انتخاب شد.

بر اساس این گزارش، به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در زمان حاضر، تاریخ دقیق دومین کنفرانس مشخص نبوده و عنوان کنفرانس نیز در جلسه هیئت مدیره‌ای که به همین منظور تشکیل می‌شود؛ تعیین می‌گردد.

چشم انداز انجمن علمی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ایران، تبدیل انجمن به معتبرترین مرکز غیردولتی ارائه خدمات به نهادهای حامی نوآوری، ارزیابی سیاست‌ها و برنامه‌های مراکز سیاستگذار، قانونگذار و اجرایی در حوزه پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد، مراکز نوآوری و اقتصاد دانش بنیان ایران است.

گفتنی است از جمله اهداف دومین کنفرانس انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران، می‌توان به شبکه‌سازی فعالان حقیقی و حقوقی حوزه نوآوری و فناوری اشاره کرد.

ل.م ۵۴