به منظور راه اندازی مرکز رشد مشترک صورت گرفت؛

انعقاد قرارداد همکاری بین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۴ کد : ۶۲۰۵۴ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۳۳۶
به منظور راه اندازی مرکز رشد مشترک، پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان، قرارداد همکاری امضاء کردند.
انعقاد قرارداد همکاری بین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، این قرارداد همکاری که توسط دکترغلامرضا منصورفر رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مهندس محمد رضایی رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان به امضاء رسید، در راستای اجرایی شدن تفاهم‌نامه راه‌اندازی مرکز رشد واحدهای فناور مشترک منعقد گردید که در نتیجه آن به زودی شاهد راه اندازی مرکز رشد مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خواهیم بود.
دکتر منصورفر درخصوص این قرارداد گفت: تأمین ساختمان مرکز رشد مشترک مورد نظر بر عهده مرکز تحقیقات می‌باشد که ساختمان مورد توافق با زیربنای ۳۸۴۰ مترمربع و گنجایش ۲۰ واحد فناور، واقع در شهرستان ارومیه می‌باشد.
وی افزود: پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در آموزش و مشاوره کارشناسان مرکز رشد همکاری لازم را به صورت مستمر انجام داده و متعهد می‌گردد تمامی خدمات فنی و تخصصی ارائه شده در مراکز رشد وابسته به پارک را در مرکز رشد نیز انجام دهد.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری آذربایجان غربی