در راستای تعامل‌های بین دانشگاهی صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه دانشگاه‌های کاشان، پیام نور استان اصفهان و پیام نور کاشان

۰۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۵ کد : ۶۱۸۹۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۰
در راستای تعامل‌های بین دانشگاهی و به منظور استفاده بهینه از توانایی های علمی، پژوهشی، کارآفرینی و امکانات رفاهی، تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه دانشگاه کاشان، دانشگاه پیام نور استان اصفهان و دانشگاه پیام نور کاشان به امضاء رسید.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه دانشگاه‌های کاشان، پیام نور استان اصفهان و پیام نور کاشان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کاشان، دکترعباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را، ایجاد همکاری‌های لازم درخصوص توسعه رشته‌ها در مقاطع تحصیلی مختلف برای بهره گیری از طرح تعاون وزارت علوم و نیز تقویت همکاری در زمینه های علمی پژوهشی، آموزشی و مهارت افزایی جامعه دانشگاهی، امور رفاهی آموزشی کارکنان، توسعه فیزیکی با در نظر گرفتن کلیه امکانات و اختیارات طرفین اعم از منابع انسانی، تجربه و تخصص، منابع فنی و تولیدی ذکر کرد.
وی افزود: با امضای این تفاهم نامه رشته‌های مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی دو طرف برای بهره گیری از طرح تعاون وزارت علوم توسعه و دوره‌های آموزش آزاد با توجه به پتانسیل و تخصص اعضای هیات علمی دو طرف برگزار می شود.
دکتر زراعت همکاری همه جانبه در زمینه ارتباط با صنعت با توجه به پتانسیل، مهارت و تخصص اعضای هیئت علمی دو طرف و بهره‌مند شدن دو طرف از امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی، کتابخانه ای و فضای فیزیکی را از دیگر موارد این تفاهم نامه عنوان کرد و اظهار داشت: با امضای این تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک برای تحقق دانشگاه جامعه محور و پرداختن به مشکلات و آسیب‌های اجتماعی فراهم می‌شود.
این تفاهم نامه در ۷ ماده و ۱۴ بند که به امضای دکترزراعت رئیس دانشگاه کاشان، دکتر محمد حمیدی رئیس دانشگاه پیام نور کاشان و دکترمحمدرضا جلائی رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان رسیده است به مدت دو سال اعتبار دارد.

* انتصاب دکترعباس زراعت به عنوان عضو شورای تخصصی رشته الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی و کارگروه اقتصاد دانش بنیان دانشگاه پیام نور استان اصفهان
در حاشیه این نشست طی احکام جداگانه ای از سوی رییس دانشگاه پیام نور استان اصفهان، دکترعباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان به عنوان عضو شورای تخصصی رشته الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی و کارگروه اقتصاد دانش بنیان و فرصت های سرمایه گذاری دانشگاه پیام نور استان اصفهان برای مدت دو سال منصوب شد.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: کاشان