در راستای گسترش و تعمیق همکاری‌های مشترک صورت پذیرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و شرکت ملی فرآورده‌های نفتی کرمان

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۶ کد : ۶۱۸۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۰۴
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان مبادله شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و شرکت ملی فرآورده‌های نفتی کرمان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، آئین تبادل تفاهم‌نامه همکاری مذکور، با حضور مهندس سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان به همراه گروه تحقیقاتی اجرایی شرکت و هیئت رئیسه و جمعی از اعضا هیئت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در محل مرکز همایش‌های این دانشگاه برگزار شد.
در این آئین پیرامون موضوعات مختلف و راه‌های گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های علمی، آموزشی و پژوهشی ازجمله انجام تحقیقات و توسعه فناوری‌های موردنیاز شرکت توسط اعضا هیأت‌علمی دانشگاه، ایجاد زمینه‌های مناسب جهت بهره‌گیری از توانمندی‌ها و خدمات از قبیل تجهیزات پژوهشی، نحوه حمایت از پایان‌نامه‌های مرتبط با مسائل شرکت و سایر موارد گفت‌وگو و تبادل‌نظر صورت گرفت.
از مهم‌ترین اهداف تفاهم‌نامه یادشده می‌توان به حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی با موضوعات مرتبط با فعالیت شرکت، برگزاری نشست‌های علمی مشترک، انتقال تجربیات و اعلان نیازهای شرکت به دانشگاه و بالعکس، همکاری در زمینه فناوری اطلاعات، مشاوره در زمینه شناسایی و تعریف نیازهای پژوهشی و فناوری شرکت و همکاری در سایر موارد آموزشی و پژوهشی اشاره کرد.
در پایان نشست، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان و هیئت همراه، از بخش‌های مختلف دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته ازجمله مجموعه آزمایشگاه‌ها و مرکز همایش‌ها بازدید کردند.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴