با حضور وزیر علوم کشورمان ، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی ایران ودانشگاه لاساپینتزای رم امضا شد

۰۹ آذر ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰ کد : ۶۱۷ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۱۳
با حضور محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران ،تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه لاساپینتزا در رم امضا شد.
با حضور وزیر علوم کشورمان ، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی ایران ودانشگاه لاساپینتزای رم امضا شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهمنامه همکاری در تمامی سطوح آموزشی، پژوهشی و درمانی با حضور دکتر فرهادی، به امضای ائوجنیو گائودیو رئیس دانشگاه لاساپینتزای رم ودکتر سید جواد میر اسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران رسید که براساس آن، دانشجویان و استادان در دوره های مشترک آموزشی شرکت خواهند کرد.

همچنین دکتر فرهادی در سخنانی دانشگاه علوم پزشکی ایران را یکی از دانشگاه های موفق و پیشرو در زمینه برخی از رشته های پزشکی، بویژه در خصوص قلب و عروق، کاشت حلزون و سوختگی خواند که می تواند بستر مناسبی جهت افزایش همکاری ها میان دو دانشگاه باشد.

رئیس دانشگاه لاسپینتزا نیز با ابراز خرسندی از امضای این تفاهمنامه تاکید کرد: ایران پیشرفت های خوبی در زمینه بیوتکنولوژی، نانو و لیزر کرده است.

دکترفرهادی که برای سفری چهار روزه در صدر هیئتی دانشگاهی به ایتالیا سفر کرده است از بخش های مختلف دانشگاه لاسپینتزا که از جمله قدیمی ترین و بزرگ ترین دانشگاه های اروپا محسوب می شود بازدید و با رئیس این دانشگاه دیدارو گفتگو کرد.

کلید واژه ها: وزیرعلوم