دعوت از محققان بین‌المللی جهت شرکت در جشنواره خوارزمی

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۳ کد : ۶۱۶۴۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۳۱
دبیرخانه جشنواره بین‌المللی خوارزمی از عموم علاقه‌مندان برای مشارکت در معرفی محققان بین‌المللی برای حضور در این جشنواره دعوت به همکاری کرد.
دعوت از محققان بین‌المللی جهت شرکت در جشنواره خوارزمی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، با اعلام دبیرخانه جشنواره بین‌المللی خوارزمی از عموم علاقه‌مندان به افزایش تعاملات بین‌المللی و پیشرفت روز افزون کشور دعوت می‌شود تا با ارسال مستقیم فراخوان جشنواره به محققان خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور و یا با ارسال مشخصات فردی و پست الکترونیکی محققان موردنظر به نشانیkhwarizmi@irost.ir، در معرفی دانشمندان برجسته دنیا برای شرکت در سی و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی همکاری کنند.
سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از سال ۱۳۶۶ با هدف شناسایی و معرفی نوآوران و پژوهش‌گران برتر، برگزاری جشنواره‌ای با نام دانشمند برجسته ایرانی اسلامی، خوارزمی را در دستور کار خود قرار داده است و بیش از سی و چهار سال است که این رقابت علمی تراز اول را که دارای بنیان‌های اجرایی قوی، نظام‌‌مند و منسجم است، به صورت مستمر مدیریت و ساماندهی می‌نماید.
طرح‌های راه یافته به این جشنواره پس از چندین مرحله ارزیابی و کسب رتبه از هیات داوران در مراسمی با حضور رییس جمهور و مقامات عالی‌رتبه کشوری مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
گفتنی است علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت جشنواره به آدرس الکترونیکی http://www.khwarizmi.ir مراجعه نمایند.
ل.م ۵۴/‏ ر. ب ۴۵