برگزاری همایش تخصصی آینده‌پژوهی جمعیت و تهدید نسل در دانشگاه الزهرا(س)

۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۶ کد : ۶۱۶۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۹۸
<div dir="None">همایش تخصصی آینده‌پژوهی جمعیت و تهدید نسل توسط گروه معارف دانشکده الهیات دانشگاه الزهرا(س) با حضور اساتید و دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه برگزار شد. </div> <span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، د</div> ...
همایش تخصصی آینده‌پژوهی جمعیت و تهدید نسل توسط گروه معارف دانشکده الهیات دانشگاه الزهرا(س) با حضور اساتید و دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این همایش دکتر انسیه خزعلی رئیس دانشگاه الزهرا(س) حفظ خانواده و توجه به آینده آن و همچنین الگوگیری از سبک زندگی فاطمی را مهم دانست و گفت: مطابق خواسته اسلام باید نگرش و توقع و چشم انداز صحیح و به دور از آفت هایی که قرآن آن را جاهلی می‌داند برای حفظ خانواده و توجه به آینده آن تبیین شود.
در ادامه دکتر لباف استاد دانشگاه الزهرا(س) با طرح موضوع جمعیت، سیاست و بهداشت و با اشاره به شعار سازمان جهانی مبنی بر «جمعیت عامل قدرت و ثروت» از جمعیت به عنوان فرصت جامعه یاد کرد.
گفتنی است گواهی شرکت در دوره به همه شرکت کنندگان تعلق خواهد گرفت و برای اساتید دارای مجوز اخلاق حاضر در دوره، مجوز تدریس درس «دانش خانواده و جمعیت» نیز صادر می شود.