انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان «سمت» و مؤسسه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و پایش علم و فناوری

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۰ کد : ۶۱۵۰۵ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۴۷۶
سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم‌انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و مؤسسه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و پایش علم و فناوری تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضاء کردند.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان «سمت» و مؤسسه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و پایش علم و فناوری

به گزارش اداره کل روابط‌عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم‌انسانی دانشگاه‌ها، در جلسه‌ای که از طریق فضای مجازی و با حضور حجت‌الاسلام ذبیحی ر‌ئیس سازمان سمت و دکترمحمدجواد دهقانی رئیس مؤسسه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و پایش علم و فناوری برگزار شد طرفین تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.
این تفاهم‌نامه شامل طیف گسترده‌ای از همکاری‌ها از جمله درج اطلاعات کتاب‌شناسی تمامی آثار منتشر شده «سمت» در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و بررسی احتمال عرضه این آثار در آینده با بهره‌گیری از بستر این پایگاه است.
گفتنی است حمیدرضا خادمی معاون پژوهشی سازمان «سمت»، زهرا ابوالحسنی چیمه رئیس پژوهشکده تحقیق و توسعه علوم‌انسانی «سمت» و محمدرضا فلاحتی رئیس اداره روابط‌عمومی و همکاری‌های علمی بین‌المللی مؤسسه استنادی علوم جهان اسلام نیز از سایر شرکت‌کنندگان در این مراسم بودند که هرکدام توضیحاتی را پیرامون متن تفاهم‌نامه و ظرفیت‌های موجود در نهاد مربوطه خود ارائه کردند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: سمت