همزمان با آغاز دهه سرآمدی آموزش انجام شد؛

رونمایی از دستگاه آزمایشگاهی ردیابی چشم در دانشگاه بیرجند

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۸ کد : ۶۱۴۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۰
با حضور معاون پژوهش، فناوری و نوآوری و مسئولان پردیس علوم رفتاری دانشگاه بیرجند، دستگاه آزمایشگاهی ردیابی چشم رونمایی شد.
رونمایی از دستگاه آزمایشگاهی ردیابی چشم در دانشگاه بیرجند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بیرجند، دکتر محمدعلی رستمی‌نژاد، مسئول آزمایشگاه فناوری‌های نوین یاددهی و یادگیری دانشگاه بیرجند در مراسم رونمایی دستگاه آزمایشگاهی ردیابی چشم به کاربردها و قابلیت‌های ویژه این دستگاه در تحقیقات آموزشی، یاددهی، یادگیری و تحقیقات حوزه علوم شناختی اشاره کرد.
وی افزود: این دستگاه با حمایت حوزه معاونت پژوهش، فناوری و نوآوری از محل تجهیزات ساخت داخل کشور با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد ریال خریداری شده است.
دکتر رستمی‌نژاد، ادامه داد: امیدوارم با این دستگاه شاهد تحقیقات بیشتری در بخش‌های آموزشی و روان‌شناسی دانشگاه بیرجند باشیم.
وی گفت: دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه بیرجند جزو معدود دانشگاه‌های کشور است که چنین دستگاهی را در اختیار دارد.
در این مراسم دکتر نجفی، معاون پژوهش، فناوری و نوآوری دانشگاه بیرجند نیز، به ضرورت ارائه خدمات به خارج از دانشگاه و ارتباط با جامعه اشاره کرد و قول مساعد برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی بیشتر برای دانشکده داد.
ل.س ۴۲/ ل. م ۵۴

کلید واژه ها: بیرجند


( ۱ )