به مناسبت هفته آموزش برگزار می‌شود؛

مراسم کشوری تجلیل از سرآمدان آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۴ کد : ۶۱۴۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۲۷
دکتر سید حیدر میرفخرالدینی معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای از برگزاری مراسم نکوداشت و تجلیل از سرآمدان آموزشی این دانشگاه در دو بخش آموزش حضوری و الکترونیکی خبر داد.
مراسم کشوری تجلیل از سرآمدان آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دکتر میرفخرالدینی با اشاره به فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه، روز بزرگداشت مقام معلم و آغاز هفته آموزش بیان داشت: دهه بزرگداشت مقام معلم و یاد و خاطره استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری را گرامی می‌داریم و به ساحت کلیه استادان و دست اندرکاران دانشگاه فنی و حرفه ای که همواره و به ویژه در زمان همه گیری ویروس کرونا مجاهدانه در راستای آموزش جوانان این مرز و بوم همت گماشته اند تبریک عرض می نماییم.

معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای افزود: از زمان آغاز کرونایی شدن شرایط کشور با تلاش و مساعی شبانه‌روزی اساتید دانشگاه و با تاب‌آوری بالای این عزیزان و با بهادادن به ظرفیت‌های کمتر دیده شده درونی اساتید روزهای شکوفاتری را نسبت به گذشته تجربه کرده و در تولید محتوای الکترونیکی علی‌رغم همه کاستی ها و تهدید حاصل از کرونا را به فرصت برای ارتقای آموزش تبدیل کردیم.

وی ادامه داد: معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای در نظر دارد بر اساس برنامه عملیاتی مصوب خود و به دلیل نقش کلیدی آموزش در دانشگاه مهارت‌محور فنی و حرفه‌ای و به منظور تجلیل از کادر آموزشی سرآمد بخش حضوری و الکترونیکی نسبت به تکریم شأن و منزلت ایشان بر اساس مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه، مراسم نکوداشت و تجلیل از سرآمدان آموزش دانشگاه در دو بخش آموزش حضوری و الکترونیکی را برگزار نماید.

معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: این برنامه در سطح دانشگاه برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود دانشکده‌ها و آموزشکده‌های سراسر کشور با توجه به محورهای تعیین شده طی این دهه، نسبت به تجلیل از اساتید کادر آموزشی رسمی و مدعو و حرکت به سمت افق‌های پیش رو در امر آموزش با برگزاری مراسم و برنامه های مجازی در راستای هرچه باشکوه تر و قوی تر شدن این رویداد مهم اهتمام ورزند.

وی خاطر نشان کرد: بازه زمانی این برنامه از مورخ ۱۹ اردیبهشت لغایت ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ است که مراسم تجلیل از اساتید در سطح دانشگاه در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

دکتر میرفخرالدینی تاکید کرد: این برنامه به صورت کاملاً مجازی برگزار خواهد شد و از روسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های سراسر کشور درخواست شده در روز مراسم از منتخبان برگزیده بخش حضوری و الکترونیکی دعوت به عمل آورند تا ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در مرکز مربوطه حاضر شوند و در حضور مجازی سایر شرکت‌کنندگان در مراسم از آنان تجلیل به عمل آید.

 

 

 

وی در پایان از تلاش‌های فداکارانه تمامی استادان دانشگاه فنی و حرفه ای در پیشبرد اهداف آموزشی به ویژه در شرایط پرچالش کرونایی قدردانی و تشکر کرد.

ل.م ۵۴

 

 

‌‌‌‌‌‌


( ۲ )