آغاز ثبت نام و ارائه طرح در سی‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۰ کد : ۶۱۳۶۸ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۵۹۶
از سوی دبیرخانه جشنواره خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران آغاز ثبت‌نام و ارائه طرح در سی‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی از اردیبهشت تا پایان شهریور ماه سال جاری اعلام شد.
آغاز ثبت نام و ارائه طرح در سی‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دبیرخانه جشنواره خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران و فناوران کشور و فراهم کردن بستر مناسب برای همکاری‌های علمی در سطح جهان در سال جاری برگزار می‌شود.
از سوی دبیرخانه جشنواره آغاز ثبت‌نام و ارائه طرح در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی از اردیبهشت تا پایان شهریورماه سال جاری تعیین شده است.
گفتنی است علاقه مندان می‌توانند طرح های خود را در قالب هجده گروه تخصصی و در پنج محور پژوهش‌های بنیادی، طرح‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، نوآوری و ابتکار به دبیرخان جشنواره ارسال کنند و برای اطلاع از گرایش‌ها و شرایط شرکت در این جشنواره به پایگاه اطلاع رسانی www.khwarizmi.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی- جشنواره بین المللی خوارزمی اقدام کنند.
س.س ۵۱/ ل. م۵


( ۱ )