ثبت نام بیست و سومین دوره جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۰ کد : ۶۱۳۶۶ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۰۰۵
از سوی دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران آغاز ثبت‌نام و ارائه طرح در بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی از اردیبهشت تا پایان تیرماه سال جاری تعیین شده است.
ثبت نام بیست و سومین دوره جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد

به گزاش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، آغاز ثبت‌نام و ارائه طرح در بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی از اردیبهشت تا پایان تیرماه سال جاری اعلام شد.
بر اساس این گزارش، در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی طرح‌های ارسالی در شانزده گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.
شانزده گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مکاترونیک و همچنین در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، اختراع و نوآوری می‌باشد.
گفتنی است متقاضیان شرکت در بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمی به آدرس الکترونیکی www.khwarizmi.ir و پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره جوان خوارزمی http://www.irost.org/young در قسمت سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام کنند.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴


( ۴ )