با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکترنسرین صادق زاده به سمت «سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س)» منصوب شد

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۴ کد : ۶۱۳۳۳ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۲۳۰
دکترمنصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، دکترنسرین صادق زاده را به عنوان سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) منصوب کرد.
دکترنسرین صادق زاده به سمت «سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س)» منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکترصادق زاده آمده است:
انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و ماموریت های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی، و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه اهتمام ورزید.
دکترنسرین صادق زاده متولد ۱۳۵۷ شهر قم، مدرک کارشناسی را در رشته ریاضی محض از دانشگاه قم و کارشناسی ارشد و دکتری را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اخذ نمود و به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه قم مشغول به کار شد.
از سوابق اجرایی وی می توان به مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه قم و معاون اداری و مالی دانشگاه حضرت معصومه (س) اشاره کرد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکترابراهیم عبدی پور، رئیس سابق دانشگاه معصومه (س)، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

ر. ب ۴۵/‏ ل. س ۴۲


( ۱۱ )