به مناسبت ماه مبارک رمضان؛

پنجمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاهیان برگزار می شود

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۱ کد : ۶۱۲۶۷ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۸۶۹
اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نوربه مناسبت ماه مبارک مبارک رمضان پنجمین دوره مسابقه آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاهیان و موسسات آموزش عالی سراسر کشور را برگزار می کند.
پنجمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاهیان برگزار می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور در سال ۱۴۰۰، در نظر دارد پنجمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی را در راستای ترویج فرهنگ ورزش و روزه داری در شرایط حساس مقابله با کرونا در بستر فضای مجازی برگزار نماید.
بر اساس این گزارش شرکت در این مسابقه برای کلیه جامعه دانشگاهی کشور شامل دانشگاه پیام نور، دانشگاه تهران، شهید بهشتی، علمی کاربردی، فنی حرفه ای، فرهنگیان، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مجاز می باشد.
اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با شیوع ویروس کرونا از ابتدای سال ۱۳۹۹ اقدام به برگزاری چهار دوره مسابقات اطلاعات عمومی ورزشی نمود و بیش از ۲۵ هزار نفر از دانشگاه های سراسر کشور در این پویش با هدف دانش افزایی جامعه دانشگاهی شرکت کرده اند.
گفتنی است برای کلیه شرکت کنندگانی که پاسخ گوی صحیح به تمامی سوالات این مسابقه باشند تقدیر نامه از سوی اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور صادر خواهد شد و مهلت شرکت در مسابقه تا ۳۰ اردیبهشت ماه می باشد.
لینک شرکت در مسابقه:
https://b2n.ir/5pnu
http://t.me/nusfiran
‌‌‌‌‌ل. م ۵۴/‏ ر. ب ۴۵


( ۶ )