با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر غلامرضا منصورفر به سمت «سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی» منصوب شد

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۱ کد : ۶۱۱۷۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۱۴۴
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، دکتر غلامرضا منصورفر را به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی منصوب کرد.
دکتر غلامرضا منصورفر به سمت «سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی» منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر منصورفر آمده است:
با توجه به استعفای دکتر علی محمد نیکبخت و ضمن تشکر و آرزوی توفیق برای ایشان، بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی منصوب می‌شوید.
امید است که با تدبیر جناب‌عالی و تعامل موثر با مدیریت استان و دانشگاه‌های بزرگ منطقه، برنامه‌های اجرایی پارک تداوم یابند و شرایط لازم برای رشد و توسعه کمی و کیفی پارک در عرصه‌های کالبدی و محتوایی و نقش‌آفرینی هرچه بیشتر در زیست بوم کارآفرینی و نوآوری فراهم آید و جایگاه پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در برنامه‌های توسعه‌ای منطقه ارتقاء یابد.
همچنین با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی مأموریت‌ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی به انجام رسانید و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب‌نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقش خود را به شایستگی در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا کنید.
ل. م ۵۴/ ر. ب ۴۵

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری آذربایجان غربی


( ۵ )