به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس؛

سیزدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران برگزار می‌شود

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۱ کد : ۶۱۱۳۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۰
سیزدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران شهریور ماه ۱۴۰۰ به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس و با همکاری انجمن علمی مهندسی ماشین های کشاورزی و مکانیزاسیون ایران برگزار می‌شود.
سیزدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، مهندسی مکانیک بیوسیستم شاخه مهندسی و فناوری در کشاورزی می باشد و کشور ایران به عنوان یکی از قطب های کشاورزی جهان مطرح می‌باشد و در این سال ها در ایجاد کارآفرینی نیز یکی از بخش های مطرح کشور بوده است.
طراحی ماشین های کشاورزی، فناوری پس از برداشت ماشین های صنایع غذایی، انرژی تجدید پذیر و مکانیزاسیون از محورهای این همایش ملی است.
کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایند.
گفتنی است مهلت ارسال اصل مقاله تا ۱۵خردادماه، اعلام نتایج داوری اصل مقاله ۳۱ تیرماه و مهلت ثبت نام ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ می‌باشد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات می‌توانند به سایت کنگره به آدرس https://ncame1400.modares.ac.ir مراجعه کنند.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴