باحضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد:

تجلیل از دانشجوی دانشگاه یزد به عنوان برگزیده سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۸ کد : ۶۱۱۰۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۸۴
دانشجوی رشته گرافیک دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد به‌عنوان برگزیده بخش تصویرسازی در سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معرفی شد.
تجلیل از دانشجوی دانشگاه یزد به عنوان برگزیده سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه یزد، در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر که با حضور دکتر سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجتبی حسینی معاون هنری، هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی، دبیران، داوران و هنرمندان این رویداد در فرهنگستان هنر تالار وحدت برگزار شد، از «فرزانه نیشابوری» دانشجوی رشته گرافیک دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد، به‌عنوان برگزیده بخش تصویرسازی این جشنواره، با اهداء لوح تقدیر و نشان طوبی زرین تجلیل شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم طی سخنانی با تاکید بر اینکه «تابلوی هنر ایرانی در شاخه‌های هنر تجسمی متجلی است»، گفت: بخشی از توفیقات و شناخت هنر ایرانی در جهان منوط به هنرهای تجسمی بوده که بیش از این هم می‌تواند داشته باشد.
فرزانه نیشابوری نیز در گفت‌وگویی با اشاره به نخستین حضور خود در جشنواره هنرهای تجسمی فجر، اذعان داشت: این جشنواره فرصت خوبی برای هنرمندان است تا ضمن اینکه مخاطبان زیادی می‌توانند از کارهای آنها دیدن کنند بتوانند در قیاس با دیگر هنرمندان خودشان را محک بزنند.
س. ر ۶۳/ ل. م ۵۴