برگزاری نمایشگاه شیلات ،آبـزیان و صنـایع وابــسته در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

۲۹ آذر ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۴ کد : ۶۱۰۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۵
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اظهار داشت: به همت انجمن علمی شیلات دانشگاه نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته در این دانشگاه برگزار شد که با استقبال مردم نیز ...
معاون فرهنگی و اجتماعی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اظهار داشت: به همت انجمن علمی شیلات دانشگاه نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته در این دانشگاه برگزار شد که با استقبال مردم نیز همراه بود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر عباس توان افزود: از مهمترین محورهای کلی نمایشگاه شیلاتی ،آبـزیان و صنـایع وابــسته که در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار شد می توان به  انتشار آخرین یافته های پژوهشی و اقدامات انجام شــده در صنعت شیلات ، برگزاری سمینارها و کارگاه های تخصصی با حـــضور اســـاتید گـــروه شیلات ، آشنایی با ماهیان زینتی و انواع آبزیان آب شور و شیرین خلیج فارس و دریای عمان اشاره کرد.
وی هــــمچنین برگزاری مسابقه طبخ غذاهای دریــــایی حلال و کلیه فرآورده های خـــوراکی به همراه جوایز نفیس ،رونمایی از آخرین نمونه های کشف شده و شناسایی  و ارائه راهکارهای برتر جهت مقابله با انواع بیماری های آبزیان سایت پرورش میگوی گواتر رااز دیگر برنامه های جانبی نمایشگاه  برشمرد.