در بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از پارک علم و فناوری همدان بیان شد:

ضرورت تقویت همکاری بین پارک‌های علم و فناوری و شرکت شهرک‌های صنعتی

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۳ کد : ۶۱۰۷۶ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۵۶۷
در بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از پارک علم و فناوری همدان بر توسعه و تقویت همکاری فیمابین پارکهای علم و فناوری و شرکت شهرک های صنعتی به منظور انتقال تجربه و سایر زمینه‌های مشترک تاکید شد.
ضرورت تقویت همکاری بین پارک‌های علم و فناوری و شرکت شهرک‌های صنعتی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری همدان، دکتر علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، در سفر خود به استان همدان به اتفاق هیئت همراه و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و فعالان اقتصادی استان، با هدف بررسی و آشنایی با محصولات فناورانه و توانمندی‌های بالقوه و بالفعل واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری همدان و مراکز رشد تابعه و نیز فعالیت‌های صورت پذیرفته دراین پارک در جهت توسعه و تقویت اکو سیستم فناوری استان در از پارک علم و فناوری همدان بازدید کرد.

در ابتدا دکتر محمد حسن مرادی رئیس پارک علم و فناوری همدان توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های حمایتی و توسعه‌ای صورت پذیرفته در پارک همدان از جمله معرفی صندوق پژوهش و فناوری استان همدان و واگذاری اراضی ارائه و بر توسعه و تقویت همکاری فیمابین پارک علم و فناوری و شرکت شهرک‌های صنعتی به منظور انتقال تجربه و سایر زمینه‌های مشترک تاکید کرد.

سپس دکتر علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در دفتر کار تعدادی از واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان مستقر، حضور یافت و از نزدیک در جریان نوع محصول و فعالیت وتوانمندی آنان قرار گرفت.

وی در پایان از پتانسیل استان همدان در زمینه فناوری و نوآوری ابراز خرسندی کرد و گفت: تقویت و تحکیم بنیان‌های علمی کشور همچون پارک‌های علم و فناوری و حمایت از تولید مبتنی بر دانش راه رسیدن به توسعه و ثبات اقتصادی در جامعه است.
ل. م ۵۴/ ر. ب ۴۵

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری همدان