در سال ۱۳۹۹ صورت پذیرفت:

رشد ۳ برابری ارزش ریالی قراردادهای ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه حکیم سبزواری

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۰ کد : ۶۱۰۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۳
دکترمحمد ابراهیم حاجی آبادی رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه حکیم سبزواری از رشد ۳ برابری ارزش ریالی قراردادهای ارتباط با جامعه صنعت این دانشگاه در سال ۱۳۹۹ خبر داد.
رشد ۳ برابری ارزش ریالی قراردادهای ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه حکیم سبزواری

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه حکیم سبزواری، دکترحاجی آبادی با اعلام این خبر گفت: دانشگاه حکیم سبزواری در سال ۱۳۹۹، بیش از بیست و چهار میلیاردریال قرارداد ارتباط با جامعه و صنعت با سازمان‌ها و صنایع مختلف منعقد کرد که این مبلغ، رشد سه برابری نسب به سال ۱۳۹۸ داشته است.
وی افزود: همچنین در طی سال ۹۹ تعداد قراردادهای ارتباط با جامعه و صنعت رشد ۲ برابری داشته و ۳۱ قراداد ارتباط با جامعه و صنعت منعقد شده است.
این مقام مسئول اظهارداشت: خوشبختانه طبق اعلام وزارت علوم، دانشگاه حکیم سبزواری توانست با اعزام ۱۶ عضو هیئت علمی به دوره های فرصت مطالعاتی، عنوان دومین دانشگاه برتر کشور در اعزام هیئت علمی به فرصت مطالعاتی را بدست آورد.
رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه حکیم سبزواری اظهار داشت: همچنین در سال ۹۹ هشت تفاهم نامه با ادارات و صنایع مختلف به منظور همکاری های بیشتر منعقد و بیش از ۷۵ جلسه تخصصی با صنایع برگزار شد.
وی ادامه داد: با پیگیری های این دفتر، سامانه پایش قرارداد های ارتباط با صنعت وزارت علوم توسط شرکت سبلان پایدار طراحی، و طی مراسمی با حضور معاون وزیرعلوم راه اندازی شد و از زحمات دانشگاه حکیم سبزواری در این خصوص قدردانی شد.
دکترحاجی آبادی از راه اندازی دفتر بازاریابی پژوهشی، راه اندازی دفتر کاریابی و اصلاح ساختار اداری و حقوقی فرایند انعقاد قراردادها، به حداقل رساندن فرآیند اداری پروژه های ارتباط با صنعت و تدوین کتابچه معرفی توانمندی های اعضای هیئت علمی دانشگاه به عنوان دیگر فعالیت های دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه حکیم سبزواری در سال ۱۳۹۹ نام برد.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: حکیم سبزواری


( ۱ )