مرکز همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم منتشرکرد؛

فراخوان متقاضـیان اعزام به کرسی های زبان و ادبیات فارسی و ایرانشناسی

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۶ کد : ۶۱۰۵۳ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۶۳۱
مرکز همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فراخوان متقاضـیان اعزام به کرسی های زبان و ادبیات فارسی و ایرانشناسی دانشگاه های خارج از کشور را منتشر کرد.
فراخوان متقاضـیان اعزام به کرسی های زبان و ادبیات فارسی و ایرانشناسی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، مرکز همکاری های علمی و بین المللی این وزارت به منظور انتخاب مدرسان دانشگاهی برای اعزام به کرسی‌های زبان و ادبیات فارسی و ایران‌شناسی در دانشگاه‌هاو مراکز علمی خارج از کشور، فراخوان و پرسش‌نامۀ مخصوص متقاضیان اعزام به این کرسی‌ها را منتشر کرد.
اعضای هیأت علمی متقاضی واجدشرایط اعزام (اعضای هیأت علمی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی و مسلط به یک زبان بین المللی) گروه‌های زبان و ادبیات فارسی، ایران‌شناسی و مطالعات ایرانی، آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان، زبان‌شناسی، فرهنگ و زبان‌های باستانی دانشگاه‌ها می‌توانند پرسش‌نامۀ تکمیل شده خود را در فرمت های word وpdf حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۰ از طریق دانشگاه محل کار خود (به طور متمرکز و در یک مرحله، با نامۀ رسمی آن دانشگاه) به این مرکز ارسال کنند.
بدیهی است تکمیل پرسش‌نامه و ارسال مدارک، صرفًا به منزلۀ درخواست اعزام است و داوطلبان پس از بررسی مدارک و وضعیت علمی، برای شرکت در مصاحبۀ علمی دعوت خواهندشد.
داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۸۲۲۳۴۲۳۳ و ۸۲۲۳۳۱۴۴ تماس بگیرند.


لینک دانلود فایل

( ۷ )