برگزاری نمایشگاه های(صهیونیسم و دیکتاتوری رسانه)و(دستاوردها و فرصت ها)دردانشگاه صنعتی ارومیه

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۶ کد : ۶۱۰۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۱
به مناسبت هفته دولت ، نمایشگاه صهیونیسم و دیکتاتوری رسانه با محوریت مقاومت قهرمانانه مردم غزه در دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نمایشگاه که با موضوع و چارچوب اصلی...
به مناسبت هفته دولت ، نمایشگاه صهیونیسم و دیکتاتوری رسانه با محوریت مقاومت قهرمانانه مردم غزه در دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نمایشگاه که با موضوع و چارچوب اصلی نقش و جایگاه سلطه رسانه ای بنگاه های خبری تحت نفوذ صهیونیسم در سانسور وکتمان وقایع روز دنیا علی الخصوص جنایات اخیر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه برگزار شد ، دربخش های مختلفی از قبیل عکس، پویانمایی ، کتب و مراجع تخصصی ، زوایا و نکات مبهم این سیطره شیطانی در معرض دید علاقمندان قرار گرفت .
تمرکز اصلی در این نمایشگاه بر این محور استوار بود که لابی صهیونیستی چگونه و به چه نحو ابزار رسانه را در راستای مطامع شوم خود در اختیار داشته و رسالت خبرگزاری ها و رسانه های مستقل در قبال این هجمه وسیع چه می تواند باشد .
همچنین در بخشی از این مجموعه تلاش شده که شیوه بازتاب و انعکاس اخبار و وقایع از دستگاه های اطلاع رسانی تحت سلطه به نمایش درآید تا بازدید کنندگان در جریان آخرین ترفندها و شیوه های خبرسازی و دروغ پردازی آنها قرار گیرند .
گفتنی است این نمایشگاه به دلیل استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان به مدت چهار روز تمدید شد . 
همچنین به مناسبت هفته دولت، نمایشگاهی تحت عنوان دستاوردها و فرصت های پیش روی دانشگاه صنعتی ارومیه در راستای توسعه و تعالی در محل این دانشگاه برگزار شد .
در این نمایشگاه رهیافت ها و استعدادهای  فعلیت یافته  و همچنین مقالات، اختراعات،عناوین علمی و تخصصی کسب شده و در یک کلام نمایی از افتخار آفرینی ها و گام های رو به پیشرفت دانشگاه صنعتی ارومیه به نمایش گذاشته شد .
نکته قابل توجه در نمایشگاه امسال این بود که همه بخش ها و ارکان دانشگاه صنعتی ارومیه حضوری فعال و پررنگ داشته به گونه ای که مقایسه دستاوردهای امسال با دوره های قبل نشان از یک جهش چشم گیر در  ثبت افتخارات و ره آوردهای علمی و تخصصی دارد .
 بررسی و ارزیابی نمایشگاه مزبور نشان دهنده این امر بود که مجموعه دانشگاه صنعتی ارومیه یک حرکت هم آوا و هم افزا را در مسیر رسیدن به افق چشم انداز مصوب 1404 برداشته است چرا که هر دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری دستاوردها به صورت مکمل و منسجم به ثبت رسیده و کاملا منطبق با نیازها و پتانسیل های با القوه میباشد .
گفتنی است در این نمایشگاه آرشیو کاملی ازدستاوردها و فرصت های به نمایش در آمده در اختیار میهمانان نمایشگاه که عمدتا مدعوین سایر ارگان ها و سازمان های بخش دولتی و خصوصی بودند ، قرار گرفت .