برگزاری نمایشگاه فیلم، عکس و پویانمایی به مناسبت هفته دفاع مقدس دردانشگاه صنعتی ارومیه

۰۲ مهر ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۸ کد : ۶۱۰۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۰
نمایشگاه فیلم، عکس و پویانمایی با محوریت و موضوعیت دوران افتخار آمیز دفاع و مقاومت ، با استقبال مسئولان و دانشجویان در دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نمایشگاه ک...
نمایشگاه فیلم، عکس و پویانمایی با محوریت و موضوعیت دوران افتخار آمیز دفاع و مقاومت ، با استقبال مسئولان و دانشجویان در دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نمایشگاه که در سه بخش برگزار شده است، بازدیدکنندگان از قسمت عکس آن که شامل تصاویر مستند از دوران هشت ساله دفاع مقدس و همچنین آثار هنرمندان دانشجو که درقالب منبت کاری، نقاشی و عکاسی از مناطق عملیاتی می باشد بازدید می کنند .
دربخش دیگری ازاین نمایشگاه که به صورت بازسازی هنرمندانه و مستند از صحنه های جنگ و سنگرهای رزمندگان است علاقمندان با حضور دراین فضا ازنحوه سنگرسازی و حفر خاکریز به طور نمادین آشنا می شوند و قسمت دیگر این نمایشگاه بخش پویانمایی و نمایش فیلم های مستند از برنامه های کاروان های راهیان نور که در مناطق عملیاتی به عمل آمده است، پخش آرشیو سینمایی از دوران جنگ و سخنرانی و بیانات حضرت امام خمینی (ره) در مقاطع حساس آن دوران میباشد.
گفتنی است این نمایشگاه در طول هفته دفاع مقدس دایر بوده و آماده پذیرش بازدید کنندگان دانشگاهی در ساعات اداری می باشد .

( ۱ )