در دانشگاه تهران برگزارشد؛

مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۳ کد : ۶۰۹۹۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۲۰۸
مسابقات تیراندازی قهرمانی غیرمتمرکز دانشجویان دختر و پسر دانشگاه هاو موسسات آموزش عالی کشور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، مسابقات تیراندازی قهرمانی غیرمتمرکز دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور به صورت آنلاین به میزبانی دانشگاه تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
این مسابقات با هماهنگی دبیرخانه ها، دانشگاه ها و هیات های استانی با حضور ۱۱۱ دانشجوی دختر و پسر از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در دو بخش تفنگ و تپانچه برگزار ونفرات زیر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش دختران:
در رشته تفنگ: فاطمه کرم زاده از دانشگاه الزهرا (س) اول شد، مریم سلیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه و نگار علی یاری از دانشگاه شهیدبهشتی به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رشته تپانچه: هانیه رستمیان و آمتیس جعفری هر دو از دانشگاه الزهرا (س) به ترتیب اول و دوم شدند و زهرا حسینی از دانشگاه فنی و حرفه ای یزد سوم شد.
در بخش دختران:
در رشته تفنگ: مهیار صداقت از دانشگاه شهیدبهشتی قهرمان شد، پوریا نوروزیان از دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران نایب قهرمان شد و سید محمدرضا سامع از دانشگاه شهرکرد در جایگاه سوم قرار گرفت.
در رشته تپانچه: سجاد پورحسین از دانشگاه گیلان، علیرضا میرزایی از دانشگاه تهران و مهدی تندری از دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
همچنین از نکات قابل توجه این رقابت ها حضور قهرمانان و ملی پوشان در این مسابقات بود.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: سازمان امور دانشجویان