به منظور گسترش همکاری‌های مشترک صورت پذیرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه بین دانشگاه‌های اصفهان، صنعتی اصفهان و علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۱ کد : ۶۰۸۱۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۹۷
تفاهم‌نامه همکاری های سه جانبه بین دانشگاه اصفهان به نمایندگی دکتر یوسف شاقول معاون آموزشی دانشگاه اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان به نمایندگی دکتر حسین خادمی موغاری معاون آموزشی دانشگاه صنعتی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان به نمایندگی دکتر محمدرضا صبری معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منعقد، امضاء و مبادله شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه بین دانشگاه‌های اصفهان، صنعتی اصفهان و علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه اصفهان، دکتر یوسف شاقول معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان در این مراسم ضمن ارائه گزارش مبسوطی از فعالیت های اجمالی دانشگاه اصفهان، تشکیل شبکه‌های بین دانشگاهی را نمونه موفقی از سطح همکاری های علمی دانست و تصریح کرد: زیرساخت های لازم برای تسهیل همکاری‌های شبکه ای فراهم شده است و این قبیل تفاهم نامه ها می تواند شتاب بیشتری در گسترش همکاری های بین دانشگاهی ایجاد کند.
وی نهادینه کردن اخلاق آموزشی در دانشگاه ها را ضروری دانست و بر آسان‌سازی در شیوه نامه‌ها تاکید کرد.

*امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه اصفهان و باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان
تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه اصفهان و باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با حضور رییس دانشگاه اصفهان، مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان، مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه، رییس دانشکده علوم ورزشی و مسئول دبیرخانه دانشگاه معین استان، امضاء شد.
این تفاهم‌نامه به منظور فراهم‌آوردن زمینه همکاری‌های سازنده آموزشی، پژوهشی و فناوری فی ما بین دکترهوشنگ طالبی به نمایندگی دانشگاه اصفهان و محمدرضا ساکت به نمایندگی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان در محل تالار معاونت پژوهشی دانشگاه اصفهان، منعقد شد.
دکتر طالبی رییس دانشگاه اصفهان در این مراسم ضمن ارائه گزارش مبسوطی از ظرفیت های غنی دانشگاه جامع اصفهان در راستای توسعه فعالیت های علمی ورزشی استان، اظهار داشت: دانشگاه اصفهان به لحاظ برخورداری از رشته های علوم انسانی، علوم پایه و فنی و مهندسی، پتانسیل بسیار بالایی برای انتقال دانش فنی در حوزه های مختلف ورزشی دارد.
رییس دانشگاه اصفهان ضمن تاکید بر حفظ حقوق ورزشی در جامعه تصریح کرد: یکی از ضربه هایی که در زمینه ورزش مشهود است، بحث حقوق ورزشی و قراردادهای ورزشی است که خوشبختانه دانشگاه اصفهان، به لحاظ برخورداری از رشته حقوق و متخصصان مطرح در این رشته، می تواند مفید باشد.
دکترطالبی روابط علمی بین دانشگاه و باشگاه سپاهان را الگویی برای سایر دانشگاه ها دانست و تصریح نمود: دانشگاه اصفهان با رسالت جامعه محوری خود و باشگاه سپاهان نیز با رسالت تحقق ورزش با محوریت علمی، زمینه های مناسبی برای همکاری های منسجم و مستمر را فراهم کرده اند.
محمد رضا ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان نیز اظهار داشت: به لحاظ غنای دانشگاه اصفهان در حوزه فعالیت های بین المللی انتظار می رود، در بخش های ورزشی نیز این ارتباطات منشا خیر و برکت باشد.
وی بر ارتباط علمی با دانشکده های فوتبال کشورهای مطرح تاکید و خواستار همکاری موثر دانشگاه در برقراری ارتباط مستمر باشگاه سپاهان با این دانشکده ها شد.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان در ادامه بر لزوم همکاری های مشترک علمی بین دانشگاه و باشگاه فولاد سپاهان تاکید و خواستار توجه ویژه بر این مهم شد.
همچنین دکتر طیبی مدیردفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه اصفهان نیز بر گسترش همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه و باشگاه سپاهان تاکید و تصریح کرد: دانشگاه اصفهان آمادگی هرگونه همکاری با باشگاه سپاهان در خصوص بهره‌مند شدن طرفین از امکانات مشترک بین المللی، به خصوص با دانشگاه هایی که تفاهم نامه خواهر خواندگی امضا نموده اند را دارد.
گفتنی است این تفاهم نامه در ۱۱ ماده، ۳۷ بند، ۱ تبصره، با محوریت گسترش همکاری در زمینه فعالیت های پژوهشی، آموزشی و فناوری و استفاده بهینه از امکانات و توانایی‌های یکدیگر در راستای توسعه آموزش، تحقیقات کاربردی و فناوری‌های نوین مرتبط با حوزه ورزش تنظیم و به امضای دکترطالبی رییس دانشگاه اصفهان و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی فولاد مبارکه سپاهان رسید.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: اصفهان