توسط دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان به دست آمد؛

کسب عنوان پایان نامه برتر مهندسی ساخت و تولید ایران

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۹ کد : ۶۰۷۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۸۸
در حاشیه هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید، از دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان صاحب پایان‌نامه برتر سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۹ مهندسی ساخت و تولید ایران تجلیل شد.
کسب عنوان پایان نامه برتر مهندسی ساخت و تولید ایران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی اصفهان، مهندس محمد احمدی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه صنعتی اصفهان با ارایه پایان نامه با عنوان"طراحی و ساخت دستگاه ماشین کاری آلتراسونیک و بررسی پارامترهای مؤثر بر ماشین کار" با راهنمایی دکترعلیرضا فدایی تهرانی و دکترامین الله محمدی، برگزیده این بخش از کنفرانس بین الملی مهندسی ساخت و تولید ایران شد.
دستگاه ماشین کاری آلتراسونیک Ultrasonic Machining(USM) که به طور انحصاری در دانشگاه صنعتی اصفهان طراحی و ساخته شده است برای ماشین کاری(سوراخ کاری) قطعه کار هایی با سختی بیشتر از ۴۰HRC مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید ایران به صورت غیرحضوری به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.
گفتنی است برگزاری نشست‌های تخصصی علمی و صنعتی، ارائه سخنرانی‌های کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی از دیگر برنامه‌های هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید ایران بود.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: صنعتی اصفهان


( ۱ )