پایان مسابقات شطرنج دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۷ کد : ۶۰۷۴۹ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۵۷۹
اولین دوره مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان سراسر کشوربه میزبانی هیئت ورزش های دانشگاهی استان البرز برگزار و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
پایان مسابقات شطرنج دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، اولین دوره مسابقات شطرنج برخط دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور با همت هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان البرز با همکاری انجمن شطرنج فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و هیات شطرنج استان البرز به مناسبت دهه مبارک فجر در دو بخش دختران و پسران با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.
در این مسابقات ۱۴۳ دانشجوی پسر و ۸۲ دانشجوی دختر و به روش سوئیسی با هم به رقابت پرداختند که در پایان نتایج زیر به دست آمد.

*در بخش دختران:
مقام اول و قهرمان مسابقات، استاد بین المللی بانوان وصال حامدی نیا، مقام دوم مبینا کلانتری و مقام سوم استاد بین المللی بانوان، آناهیتا غلامی اوریمی

*در بخش پسران:
مقام اول و قهرمان مسابقات، استاد فیده آقای امیرحسین جمشیدی، مقام دوم استاد فیده آقای علی راستبد و مقام سوم، استاد بین المللی آقای محمد امین مولایی
گفتنی است همچنین ۸ بازیکن عنوان دار بین المللی شامل یک استاد بین المللی آقایان، ۳ استاد فدراسیون بین المللی، و یک استاد بین المللی بانوان، یک استاد فیده بانوان و یک کاندیدای استادی بانوان در این رقابت ها حضور داشتند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی


( ۲ )