سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان اعلام کرد:

برگزاری طرح نوروز کرونایی توسط مراکز مشاوره دانشگاه‌ها

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۳ کد : ۶۰۶۷۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۲۹
دکتر مجید صفاری نیا سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: طرح نوروز کرونایی با شعار سلامت روان و حال خوب در نوروز ۱۴۰۰توسط مراکز مشاوره دانشگاهها و موسسات آموزش عالی برگزار می شود.
برگزاری طرح نوروز کرونایی توسط مراکز مشاوره دانشگاه‌ها

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، دکترصفاری نیا گفت: طرح نوروز کرونایی از ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹ آغاز و تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.
وی در تشریح این طرح افزود: برخورداری دانشجویان از سلامت روان و حال خوب برای ما یک اصل است و بر اساس طرح مذکور، در ایام نوروز دانشجویان به مدت دو ساعت و از ساعت ۱۷ الی ۱۹ از طریق اینترنت به محتواهای آموزشی در موضوع بهداشت روانی ومحتوای سرگرمی در قالب فیلم، موسیقی، شعر، مسابقه، استندآپ و تئاتر دسترسی خواهند داشت.
دکتر صفاری نیا با اشاره به پیامدهای روانی و اجتماعی کرونا و ممنوعیت مسافرت نوروزی به علت کرونا گفت: دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با همکاری مراکز مشاوره دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می‌کوشد با ارایه چنین برنامه های ضمن آموزش های علمی با ارایه محتوای سرگرمی، سنگینی و تاثیرات کرونا را کاهش دهند.
وی تاکید کرد: برنامه های سلامت روان و حال خوب در نوروز به شکل وبینار ارائه می شود و مشارکت دانشجویان در برنامه باعث می شود دانشجویان با یکدیگر احساس همدلی و یکپارچگی کنند.
گفتنی است دانشجویان و خانواده ها می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی https://www.skyroom.online/ch/moshavereh99/norouz1400 و www.aparat.com/moshaverhvasalamat به طرح نوروز کرونایی دسترسی یابند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: سازمان امور دانشجویان